5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Відео презентації

 

 

Старому відео - нове життя!

Кожна людина має колекцію свого відео, в різних відзнятих сюжетах, які є чудовою пам'яттю про колишні події. Зібрати шматочки таких відеофайлів в єдину стильну композицію і створити з них яскравий, вражаючий короткометражний фільм або ролик допоможе наша команда.

Ми зможемо якісно перетворити будь-які Ваші відзняті відеоматеріали, що зберігаються на флешках, в комп'ютерах, на СD або DVD дисках і навіть на VHS - касетах, подарувавши їм нове життя.

Ми допоможемо створити стильний фільм з Ваших відеоматеріалів!

Відзняте відео ми допоможемо перетворити в приголомшливий кліп або створити з нього стильний короткометражний фільм. Ми зможемо сформувати прекрасну нарізку кадрів зі стабілізацією і накладенням різноманітних ефектів, дозволяючи Вам по-новому поглянути, на давно зняті сюжети.

У кожен такий фільм ми вкладаємо особливий сенс, створюючи ексклюзивні композиції з різних відеоматеріалів, які відрізняються індивідуальним ритмом, особливою атмосферою і проникливим настроєм.

Ми перетворимо Ваше відео в ексклюзивний ролик!

Наш професійний відеомонтаж допоможе заховати і завуалювати різні похибки і нечіткості у знятому матеріалі, створюючи якісну картинку з ефектною сюжетною лінією. Різнобічна обробка за допомогою спеціальних програм забезпечує необхідну корекцію зображення, формуючи якісний фільм.

Ми зможемо обробити будь-які відеосюжети, додаючи до них переходи, візуальні ефекти, які допоможуть додати оригінальність і індивідуальний стиль Вашої оновленому відео.

Ми гарантуємо творчий підхід в обробці кожного кадру!

Новітнє програмне забезпечення, різноманітна апаратура і сучасне обладнання, допомагає нам формувати якісний відеопродукт і виводити його в будь-якому форматі.

Професійний відеомонтаж дозволить створити яскравий і захоплюючий фільм з Вашого відео, облагороджуючи його новими фарбами і формуючи витончену картинку для кожного кадру.

Звертайтеся до нас

Ми допоможемо перетворити відзнятий Вами відеоматеріал

в ефектну історію Вашого життя!

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan