WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Переклад сайту

Власники і творці веб-ресурсів, що надають товари та послуги, рано чи пізно стикаються з проблемою локалізації свого проекту. Особливо це питання найбільш актуальне в тому випадку, якщо традиційна реклама не дає належної віддачі. Знайти нових клієнтів, розширити ареал своєї діяльності, збільшити ринок збуту допоможе пошук потенційних клієнтів за кордоном. І в цьому випадку не обійтися без професійного перекладу сторінок свого ресурсу, локалізації сайту. Компанія WEBUKRAINE надає послуги з перекладу веб-сайтів, майданчиків інтернет-магазинів.

Навіщо потрібен переклад сайту

Досить часто власники сайтів, з метою економії коштів обмежуються тільки англомовною версією. За статистикою більшість користувачів на достатньому рівні володіють англійською мовою, щоб зрозуміти і розібратися в інтерфейсі сайту. Однак для більш ефективної роботи та розширення можливостей нерідко виникає необхідність перекладу та іншими мовами (німецька, китайська, французька, польська). Одним з аспектів відвідуваності ресурсу є простота його сприйняття.

Отримання інформації рідною для користувача мовою значно збільшує шанси веб-сайту, дозволяє залучити більшу цільову аудиторію, яка зацікавиться пропонованими товарами та послугами. Для грамотної локалізації сайту може знадобитися повний переклад інтернет ресурсу. Не менш важливо визначити специфіку сайту, визначити для яких цілей і на яку цільову аудиторію спрямований проект. При цьому переклад сайту повинен здійснюватися професійними перекладачами.

Переклад сайтів від студії WEBUKRAINE

Веб-студія WEBUKRAINE пропонує комплексні професійні послуги з перекладу інтернет ресурсів. Дипломовані перекладачі нашої компанії максимально швидко і якісно здійснюють переклад сайту, забезпечуючи максимальну зручність інтрефейса для користувачів. Перед початком локалізації буде проведено детальний аналіз ресурсу, складений список ключових слів, службових мета-тегів, необхідних для просування в пошукових системах. При перекладі сторінок на близькосхідні мови, беруться до уваги особливості правобічної писемності, для чого потрібно провести форматування текстових і графічних блоків інтерфейсу. Фахівці нашої компанії працюють з різними форматами сайтів, підберуть найбільш оптимальну локалізацію, з урахуванням індивідуальних вимог веб-ресурсу і побажань замовника. Ми гарантуємо уважне ставлення і якісний результат.