WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Абонентське обслуговування

Обслуговування сайтів – актуальний, ефективний процес, спрямований на забезпечення життєдіяльності, повноцінний розвиток і безперебійне функціонування інтернет ресурсу. Для просування і підняття сайтів в топ-рейтинг пошукових систем важливе значення має грамотна розкрутка та обслуговування проекту, яке включає безліч різних чинників і елементів. Зміст сайтів має гармонійно вписуватися в дизайн, архітектуру, брати участь в просуванні проекту в пошукових системах. Компанія WEBUKRAINE спеціалізується на абонентському обслуговуванні, підвищенні ефективності, просуванні інтернет проектів.

Що являє собою абонентське обслуговування сайтів

Абонентське обслуговування є важливим елементом функціонування будь-якого сайту, забезпечуючи його активна взаємодія з інтернет-середовищем. Щоб сайти займали і утримували свої позиції в рейтингу сторінок пошукових систем, необхідно враховувати, що пошукові роботи віддають перевагу постійно розвиваються проектам, які містять цікаві та ексклюзивні матеріали, постійно поповнюються новим контентом. Досягнувши певних результатів після створення сайту, дуже важливо щоб інтернет ресурс утримував свої позиції в топ-видачі пошукових систем. Саме професійне абонентське обслуговування забезпечує знаходження сайтів в топових позиціях з урахуванням всіх особливостей seo-оптимізації.

Перевага співпраці з WEBUKRAINE.

Скориставшись послугами компанії WEBUKRAINE, передавши технічний супровід сайту, інтернет-магазину на абонентське обслуговування, кожен клієнт отримує професійне реагування на проблеми, які можуть виникнути в процесі роботи інтернет ресурсу. Висококласні фахівці компанії проводять постійний контроль за роботою сайту з надання докладних звітів про виконану роботу.

Абонентське обслуговування від студії WEBUKRAINE включає:

• інформаційну підтримку ресурсу, своєчасне оновлення інформації;

• додавання якісного свіжого контенту, актуальних новин з урахуванням спеціалізації проекту, створення інформаційних, що продають текстів;

• створення нових сторінок на сайті;

• грамотне складання опису послуг і товарів компанії, оформлення фотокаталогів, створення нових графічних елементів, схем, галерей;

• коригування і редактуру матеріалів;

• SEO-оптимізацію текстової інформації;

• адаптацію і оптимізацію матеріалів для Інтернету;

• моніторинг відвідуваності, адміністрування ресурсу;

• захист сайтів, оновлення програмного забезпечення, створення нових модулів, дизайн деяких елементів;

• максимально швидке вирішення технічних проблем, виправлення помилок.

Абонентське і інформаційне обслуговування передбачає постійне або періодичне внесення змін, доповнень на сайти за запитами, покращує або дозволяє утримувати раніше отриманий результат. Додавання якісних матеріалів збільшує відвідуваність ресурсу, робить його інформативним і корисним для відвідувачів. Супровід сайту допоможе вирішити існуючі технічні проблеми, які пов’язані з хостингом і доменом ресурсу.

Наша компанія пропонує зручні схеми оплати наших послуг. Вартість абонентського обслуговування залежить від:

• типу ресурсу;

• кількості внесених змін, додавання інформації;

• частоти оновлення інформації.

Замовивши послугу абонентського обслуговування можна не турбуватися про створення нового імені, виборі та купівлі хостингу, своєчасному продовження домену та оплаті хостингу. Абонентська підтримка сайту означає щомісячну оплату послуг, розмір якої розраховується і обмовляється в індивідуальному порядку.