5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Соціальна мережа

 

1 sietj

Соціальні мережі увійшли в наше життя в середині двохтисячних і з тих пір стають все більш популярними в різних колах. Такі сайти дозволяють людям легко спілкуватися між собою, обмінюватися думками, своїми роботами і досягненнями, розважальним контентом. Саме завдяки своїй багатофункціональності, а також простому зручному інтерфейсу і хорошого дизайну, соц мережі здобули свою популярність. Якщо починалося все з простенького сайту для колишніх однокласників, то тепер існують соціальні мережі для самих різних груп людей, і кожна людина при бажанні може запустити і розкрутити свою. Якщо таке бажання є і у вас, студія WebUkraine з радістю допоможе вам.

Типи соціальних мереж

Соціальні мережі діляться на різні типи. Основною класифікацією є наступна:

• Нішеві соціальні мережі;

• Професійні;

•Корпоративні.

Нішеві призначені для груп людей зі схожими інтересами. У них упор йде на конкретну тематику і можливість найбільш повно обговорювати її та обмінюватися відповідним контентом.

Другий тип, - професійні соціальні мережі, - призначений для людей, що займаються однією діяльністю. На таких сайтах людина може розмістити зразки своїх робіт, наукові публікації та інші продукти професійної діяльності і обговорити з колегами різні питання.

Корпоративні мережі - це закриті мережі великих корпорацій, призначені для швидкого і зручного робочого спілкування. Залежно від типу соц мережі, змінюється її інтерфейс, дизайн і включені модулі та додатки.

Створення соціальних мереж

Тим, хто збирається відкрити і просунути свою соціальну мережу в Україні, слід звернутися в студію WebUkraine. Ми займаємося створенням кращих інтернет-порталів, які тільки можна собі уявити. На нашому сайті ви можете ознайомитися з портфоліо, пропонованими послугами і цінами на них. Ми виконуємо повну розробку соціальної мережі, її розкрутку і реєстрацію на хостингу. Звертайтеся до нас, ми не маємо собі рівних в створенні сайтів!

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan