WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Просування в соціальній мережі

Завдяки проведенню рекламної кампанії в соціальних мережах, сайт розкручується в соціальних медіа, спільнотах і форумах.

Просування в соціальних мережах є довгим і вимагає сил процесом. Він складається в розміщенні позитивних відгуків, які мають думок експертів про товар в мережах і форумах. SMM-Також маркетинг спрямований на створення і підтримку іміджу продукції в Інтернеті.

Відомий в соцмережах ресурс відповідає високому рівню довіри до бренду, а значить, і збільшення кількості продажів. Саме з цієї причини SMM і SMO завжди включені в грамотну тактику просування сайту.

Компанія Web-Україна просуває сайт за допомогою:

• Експертної участі в тематичних обговорення, створення нових дискусій. Співробітники організації направляють активну дискусію в суспільстві або на форумі в сприятливе для замовника русло, починають нове обговорення, при цьому, створюючи акцент на конкретний продукт або послугу, зміцнюють репутацію бренду, а також справляються з іншими завданнями.

• Огляду думок про фірму або її продукції, а також швидкого реагування на негативні коментарі. Репутація зростає, а нові клієнти приходять;

• Таргетовану рекламу.

Розкрутка Вконтакте  компанією Web-Ukraine

Аудиторія соціальної мережі «Вконтакте» становить понад 330 млн. Чоловік, а 75 млн. Її користувачів заходять сюди щодня. Така популярність дає величезні перспективи для реалізації самих різних маркетингових завдань. Просування груп Вконтакте дозволяє отримувати дієві результати в найкоротші терміни.

Наші пакети послуг:

Срібло. Вартість 2000 грн (на місяць просування). В цей пакет входить: 3000 живих чоловіків цільової аудиторії, ведення групи (пости), лайки, репости протягом місяця, таргентінговая реклама!  

ЗолотоВартість 3000 грн (на місяць просування). В цей пакет входить: 5000 живих чоловіків цільової аудиторії, ведення групи, додавання постів, лайки, репости, підняття статистики вгору, таргетингової реклама! Так само є, функція переливу цільової аудиторії з груп конкурентів (по вашій тематики).

Платина: Вартість 4500 грн (на місяць просування). В цей пакет входить більше 10.000 живих чоловіків цільової аудиторії, повне ведення групи, додавання постів, лайки, репости, підняття статистики вгору. Реклама вашого продукту: послуги таргентінгової реклами, закріплення вашої реклами на сайтах, форумах протягом місяця. Функція переливу цільової аудиторії з груп конкурентів (по вашій тематиці). Підключення спамерів для реклами вашого продукту (Автопостінг).

Ми пропонуємо комплексні рішення по просуванню груп Вконтакте, створюючи оптимальні умови для залучення передплатників в ВК і підвищення популярності груп і співтовариств в цільової аудиторії. Якісна розкрутка груп Вконтакте дозволяє формувати дієві канали для просування Ваших товарів і послуг в ВК, розкручування бренду, а також в реалізації інших завдань і швидкого досягнення поставлених цілей.