5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Сайт - візитка

 

1 viz

На сьогоднішній день ситуація така, що всі шукають і знаходять цікавить продукт або послугу через всесвітню мережу. І якщо представництво Вашої компанії відсутній в Інтернеті, це призводить до втрати величезної кількість замовників. Маленька чи велика фірма повинна мати хоча б найпростіший сайт, наприклад, сайт-візитку.

Промо-ресурс, як правило, являє собою невеликий майданчик в мережі, яка включає одну або декілька веб-сторінок. На них міститься основна інформація про організацію, асортимент товарів, перелік послуг, прайс-листи, контактні дані. Такі електронні формати є сенс замовляти в тому випадку, якщо відсутнє бажання нести безліч витрат на створення повноцінного сайту.

Головні переваги:

1. Містить дохідливі первинні дані про бізнес.

2. Детально відповідає на питання клієнтів про пропоновані товари або послуги.

3. Зручно і наочно повідомляє контактну інформацію.

Чому вам слід вибрати сайт-візитку від вебстудії WEBUKRAINE?

Вебстудія WEBUKRAINE в лічені години розробить промосайт для просування і процвітання Вашої компанії, де будуть розміщені ключові моменти діяльності, її презентація, реквізити та контактна інформація.

В створення сайт-візитка від наших фахівців входить:

- Написання контенту;

- Розробка зручної системи управління наповненням за допомогою Джумла, Вордпресс, Друпал;

- Створення індивідуального дизайну, а також можливість вибрати готовий з безлічі працюючих шаблонів;

- Впровадження модуля, що відповідає за перевірку статистики відвідуваності;

-мультімедіа.

Наші фахівці створять привабливий дизайн, концептуальну комп'ютерну графіку і персональний логотип, що зробить Вашу компанію впізнаваною. Всього кілька веб-сторінок від нашої студії заощадять Вам величезну кількість коштів на рекламній поліграфії і нададуть детальну і барвисту інформацію про повний спектр Ваших послуг.

• Час роботи по розробці сайту візитки становить близько 2 робочих днів.

• Вартість залежить від складності роботи, наповнюваності сайту. Як Ви можете дати інформацію, так і ми можемо написати індивідуальний текст для Вас.

• Наша студія адаптує сайт-візитку так, що вона відмінно індексується пошуковими системами: Google, META і іншими.

Ще один плюс - Ви своїм потенційним клієнтам замість того, щоб роздавати паперові візитки або надсилати кожному новому клієнту електронні листи з інформацією рекламного характеру, повідомляєте адресу, на якому вся інформація вже вказана.

Замовляйте у нас, ми зробимо швидко, якісно, ​​з Wow-ефект. Якщо у Вас є якісь питання, телефонуйте по одному з наших телефонів або ж пишіть в онлайн-чат. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас.

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan