5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Реклама в соціальній мережі

 

Завдяки проведенню рекламної кампанії в соціальних мережах, сайт розкручується в соціальних медіа, спільнотах і форумах.

Просування в соціальних мережах є довгим і вимагає сил процесом. Він складається в розміщенні позитивних відгуків, які мають думок експертів про товар в мережах і форумах. SMM-Також маркетинг спрямований на створення і підтримку іміджу продукції в Інтернеті.

Відомий в соцмережах ресурс відповідає високому рівню довіри до бренду, а значить, і збільшення кількості продажів. Саме з цієї причини SMM і SMO завжди включені в грамотну тактику просування сайту.

Компанія Web-Україна просуває сайт за допомогою:

• Експертної участі в тематичних обговорення, створення нових дискусій. Співробітники організації направляють активну дискусію в суспільстві або на форумі в сприятливе для замовника русло, починають нове обговорення, при цьому, створюючи акцент на конкретний продукт або послугу, зміцнюють репутацію бренду, а також справляються з іншими завданнями.

• Огляду думок про фірму або її продукції, а також швидкого реагування на негативні коментарі. Репутація зростає, а нові клієнти приходять;

• Таргетовану рекламу.

Розкрутка Вконтакте  компанією Web-Ukraine

Аудиторія соціальної мережі «Вконтакте» становить понад 330 млн. Чоловік, а 75 млн. Її користувачів заходять сюди щодня. Така популярність дає величезні перспективи для реалізації самих різних маркетингових завдань. Просування груп Вконтакте дозволяє отримувати дієві результати в найкоротші терміни.

Наші пакети послуг:

Срібло. Вартість 2000 грн (на місяць просування). В цей пакет входить: 3000 живих чоловіків цільової аудиторії, ведення групи (пости), лайки, репости протягом місяця, таргентінговая реклама!  

Золото: Вартість 3000 грн (на місяць просування). В цей пакет входить: 5000 живих чоловіків цільової аудиторії, ведення групи, додавання постів, лайки, репости, підняття статистики вгору, таргетингової реклама! Так само є, функція переливу цільової аудиторії з груп конкурентів (по вашій тематики).

Платина: Вартість 4500 грн (на місяць просування). В цей пакет входить більше 10.000 живих чоловіків цільової аудиторії, повне ведення групи, додавання постів, лайки, репости, підняття статистики вгору. Реклама вашого продукту: послуги таргентінгової реклами, закріплення вашої реклами на сайтах, форумах протягом місяця. Функція переливу цільової аудиторії з груп конкурентів (по вашій тематиці). Підключення спамерів для реклами вашого продукту (Автопостінг).

Ми пропонуємо комплексні рішення по просуванню груп Вконтакте, створюючи оптимальні умови для залучення передплатників в ВК і підвищення популярності груп і співтовариств в цільової аудиторії. Якісна розкрутка груп Вконтакте дозволяє формувати дієві канали для просування Ваших товарів і послуг в ВК, розкручування бренду, а також в реалізації інших завдань і швидкого досягнення поставлених цілей. Вартість просування в соціиальній мережі ВКонтакті. 

 

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan