5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Підтримка хостингу 24/7

 

1 support

Технічна підтримка хостингу функціонує в якості «швидкої допомоги», багато користувачів, особливо початківці можуть звернутися за консультацією з будь-яких питань пов'язані з Хостингом. Ми як хостинг провайдер розміщуємо на своїх серверах будь-яку інформацію, яка Вам необхідна, забезпечуємо безперебійного цілодобову роботу до всесвітньої мережі, надаємо необхідну для Вашої роботи дисковий простору, пам'яті, ПО та інше.

працює швидко
Потужні сервера - Xeon E5 v2, широкий канал, SSD кеш, SSD бази

працює стабільно
Високий UpTime, Backup даних, сканер безпеки

підтримуємо 24/7
Цілодобова підтримка по телефону, поштою, Skype, Jabber, ICQ, чат, Viber.

гнучко налаштовується
Ви платите тільки за потрібні послуги і ресурси.
Миттєве підключення нових послуг в будь-який час.

Чому наш хостинг?

- Вже 12 років ми вдосконалюємо наші сервіси і технології на ринку

- Ми впевнені в якості послуг, що надаються, тому ми надаємо безкоштовний тестовий період після реєстрації, яка займає одну хвилину.

- Нашими партнерами і постачальниками рішень є провідні у своїх галузях компанії, такі як Intel, Cisco. Це гарантує високу швидкість доступу до ресурсів через мережу, надійність роботи компанії, передбачуваність.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan