WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Природне просування

Перші позиції в результатах будь-якої пошукової системи означають високий рейтинг Вашого сайту, популярність і репутацію, про яку Ви могли тільки мріяти. Якщо клієнт далекий від словосполучень «оптимізація сайту під запити користувачів», «метатеги і зворотні посилання», «семантичне ядро» або «кількість проіндексованих сторінок», то провідне місце в пошукових системах можна зайняти тільки з допомогою вебстудії WEBUKRAINE, яка проконтролює позиції даного сайту і поліпшить його рейтинг. Просування сайту, його тематична релевантність справить враження і підвищить активність потенційних покупців з допомогою рекомендацій SEO-майстрів

Створення веб-сайту, інтернет-магазину направлено на отримання прибутку. Для залучення і збільшення відвідувачів на свій веб-ресурс, необхідно продумати пошукову і головний виконавчий директор-оптимізацію, постійно приділяти увагу розвитку і просуванню сайту. Не менш важливо, щоб сайт займав лідируючі позиції в ТОП-видачі пошукових систем. Студія WEBUKRAINE спеціалізується на наданні комплексних послуг з просування і оптимізації сайтів та інтернет-магазинів незалежно від їх спеціалізації і спрямованості.

Що таке просування сайту

Просування сайту – один з важливих, найбільш ефективних інструментів, спрямованих на збільшення відвідуваності, залучення цільової аудиторії, підвищення прибутковості веб-ресурсу. Багатьом власникам сайтів знайома проблема низької конверсії, коли відвідувачі закривають ресурс, наприклад, не зробивши покупку. Іншими словами, сайт не зміг зацікавити і залучити потенційних споживачів до здійснення дій. Щоб уникнути подібної ситуації, необхідно проводити ретельний аналіз сторінок інтернет ресурсу, який дозволяє вирішити проблему низької конверсії, приділяти увагу наповненню проекту якісним, новим, актуальним і корисним контентом.

Чи не маловажний фактор у розвитку сайтів відіграє оптимізація і просування сайту в пошукових системах. Чим вище сайт в рейтингу пошукових систем, тим більша ймовірність збільшення відвідуваності веб-ресурсу. СЕО-оптимізація стабільно збільшує цільовий трафік. дозволяє залучити на сацйт цільову аудиторію з мінімальними витратами. Важливу роль в просуванні товарів і послуг ресурсу грає контекстна реклама, E-mail маркетинг.

Послуги з просування сайтів від студії WEBUKRAINE

Студія WEBUKRAINE протягом більше десяти років спеціалізується на наданні повного комплексу послуг, спрямованих на просування сайту. Спектр послуг з просування сайтів включає:

• внутрішню і зовнішню СЕО-оптимізацію ресурсів;

• контент-маркетинг, комплексний аналіз (аудит) сайту;

• оптимізацію конверсії, поліпшення продаються якостей сайту;

• аналіз унікальності і корисності розміщених матеріалів, розкрутка сайту за цільовими ключовими словами;

• аналітику і консалтинг сайту;

• просування мобільних версій веб-ресурсу.

Компанія WEBUKRAINE гарантує високу якість послуг, що надаються, пропонує різні ефективним технології і методики по оптимізації і просуванню веб-ресурсів. Наша компанія гарантує швидке збільшення і утримання рейтингу сайту в ТОП-рейтингу популярних пошукових систем.