5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Лендінг

 

2 lendingРеклама в інтернеті - найзручніший тип реклами на сьогоднішній день. Якщо люди поступово відмовляються від телебачення і перестають звертати увагу на бігборди, то популярність інтернету тільки зростає. Тому все більше компаній в якості реклами використовують саме банери. Однак розмістити банер і почекати, поки по нього перейде потенційний клієнт - півсправи. Наступний крок - перетворити потенційного клієнта в реального. Саме для цього і призначена цільова сторінка - Лендінг Пейдж. Створити її максимально якісно вам допоможе студія WebUkraine.

Що таке Лендінг Пейдж

Лендінг - це сторінка, на яку потрапляє людина, перейшовши по банеру. Вона має дві основні функції:

• Зацікавити клієнта і закликати його до покупки;

• Зібрати інформацію про клієнтів для поліпшення реклами.

Банери в інтернеті пересилають клієнта на той Лендінг Пейдж, який містить тільки інформацію, якої відвідувача зацікавив банер. На самій сторінці клієнт бачить частину інформації і заклик до дії, який може передаватися через флеш-елементи, рекламні слогани, списки переваг покупки, таймери зворотного відліку і так далі. Також Лендінгем Пейдж складає звіт для фахівців з SEO або маркетологів, про те з якого банеру перейшов клієнт, з якого він регіону, зробив покупку і інші подібні речі. Така статистика допомагає фахівцям зробити висновок про ефективність реклами і поліпшити її.

Створення цільових сторінок

Як зрозуміло з попереднього абзацу, Лендінг Пейдж - вкрай корисний елемент продають сайтів. Студія WebUkraine пропонує створення якісних цільових сторінок і їх розміщення в інтернеті. У нас хороша команда дизайнерів, яка може зробити Лендінг Пейдж, здатну закликати до дії навіть самого вимогливого клієнта. Звертайтеся до нас. Ми чекаємо ваших замовлень!

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan