WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Лендінг

Реклама в інтернеті – найзручніший тип реклами на сьогоднішній день. Якщо люди поступово відмовляються від телебачення і перестають звертати увагу на бігборди, то популярність інтернету тільки зростає. Тому все більше компаній в якості реклами використовують саме банери. Однак розмістити банер і почекати, поки по нього перейде потенційний клієнт – півсправи. Наступний крок – перетворити потенційного клієнта в реального. Саме для цього і призначена цільова сторінка – Лендінг Пейдж. Створити її максимально якісно вам допоможе студія WebUkraine.

Що таке Лендінг Пейдж

Лендінг – це сторінка, на яку потрапляє людина, перейшовши по банеру. Вона має дві основні функції:

• Зацікавити клієнта і закликати його до покупки;

• Зібрати інформацію про клієнтів для поліпшення реклами.

Банери в інтернеті пересилають клієнта на той Лендінг Пейдж, який містить тільки інформацію, якої відвідувача зацікавив банер. На самій сторінці клієнт бачить частину інформації і заклик до дії, який може передаватися через флеш-елементи, рекламні слогани, списки переваг покупки, таймери зворотного відліку і так далі. Також Лендінгем Пейдж складає звіт для фахівців з SEO або маркетологів, про те з якого банеру перейшов клієнт, з якого він регіону, зробив покупку і інші подібні речі. Така статистика допомагає фахівцям зробити висновок про ефективність реклами і поліпшити її.

Створення цільових сторінок

Як зрозуміло з попереднього абзацу, Лендінг Пейдж – вкрай корисний елемент продають сайтів. Студія WebUkraine пропонує створення якісних цільових сторінок і їх розміщення в інтернеті. У нас хороша команда дизайнерів, яка може зробити Лендінг Пейдж, здатну закликати до дії навіть самого вимогливого клієнта. Звертайтеся до нас. Ми чекаємо ваших замовлень!