WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Інформаційна підтримка сайту

Після створення і розміщення веб-сайту на хостингу, без постійної підтримки ресурсу протягом всього часу неможливо повністю реалізувати потенціал проекту. Без якісного професійного обслуговування сайт не зможе займати лідируючі позиції в рейтингу пошукових систем, що в свою чергу призведе до зменшення очікуваного прибутку. Студія WEBUKRAINE на найвищому рівні надає інформаційну підтримку сайтів та інтернет-магазинів.

Що являє собою послуга інформаційної підтримки

Інформаційна підтримка інтернет ресурсу являє собою комплекс оптимальних дій і заходів, які спрямовані на своєчасне, оперативне забезпечення поновлення текстового і графічного контенту. Інформаційна і технічна підтримка сайтів включає професійне обслуговування, адміністрування, моніторинг, наповнення, зміна інформаційних складових веб-сайту, а також вирішення технічних питань, пов’язаних з хостингом і доменом ресурсу. Інформаційна підтримка сайту може здійснювати самостійно, що пов’язано з певними ризиками, витратами часу і фінансів. Тому щоб уникнути проблем, краще скористатися допомогою кваліфікованих фахівців професійних веб-студій.

Інформаційна підтримка від студії WEBUKRAINE

Веб-студія WEBUKRAINE спеціалізується на наданні послуг з просування і оптимізації сайтів, надає професійну інформаційну підтримку вашого інтернет ресурсу. Звернувшись з нашу компанію можна скористатися послугою разових підтримок або замовити комплексне обслуговування. Разова інформаційна підтримка підходить в тому випадку, якщо власник сайту не планує постійно вносити зміни в свій проект. У цьому випадку потрібно підготувати матеріали, публікації, вказати потрібні завдання, після чого наші фахівці проведуть обробку, форматування, оптимізацію, розміщенні інформації (текстів, картинок) в потрібному форматі, з урахуванням всіх побажань замовника, в результаті чого сайт набуває більш професійний вид, ставати привабливим для пошукових роботів і систем.

Інформаційна підтримка від WEBUKRAINE включає:

• зміна графічних елементів, дизайну ресурсу, оптимізацію текстів під картинки;

• зміна функціональних можливостей ресурсу;

• додавання нових сторінок, розділів на сайт;

• розробку і розміщення банерів;

• верстку і розміщення інформаційних текстових матеріалів.

Скориставшись послугою повної інформаційної підтримки. наші клієнти гарантовано отримують регулярне наповнення сайтів новим, якісним контентом, з урахуванням вимог СЕО-оптимізації, редагування існуючих інформаційних і графічних матеріалів. Вартість послуги залежить від обраного тарифного плану (базовий, основний, бізнес), який визначається кількістю нормо-годин. Менеджери нашої компанії допоможуть підібрати в індивідуальному порядку оптимальний тарифний план. 

Ціни на наші послуги з інформаційного супроводу сайтів

 

БАЗОВИЙ

ОСНОВНИЙ

БІЗНЕС

  1 200 грн./мес. 2 500 грн./мес. 5 000 грн./мес.
Верстка і розміщення текстової інформації (А4, 12 кегль) до 10 сторінок до 20 сторінок необмежено
Розміщення і оптимізація графічних зображень до 10 штук до 20 штук необмежено
Зміна функціональних можливостей сайту
Додавання і зміна розділів сайту  
Зміна графічних елементів дизайну сайту
Розробка і розміщення банерів GIF, JPG GIF, JPG, SWF
 

РІВЕНЬ СЕРВІСУ

Кількість нормо-годин на місяць 5 годин 10 годин 25 годин
Час реакції на звернення до 2 днів 1 день 4 години
 

Знижки при одноразової оплати

Оплата за 3 месяці – 5% 1 190 грн./мес. 2 375 грн./мес. 4 750 грн./мес.
Оплата за 6 месяців – 10% 1 080 грн/мес. 2 250 грн./мес. 4 500 грн./мес.
Оплата за 12 месяців – 15% 1 020 грн./мес. 2 125 грн./мес. 4 250 грн./мес.

*УВАГА!

Якщо Вам з якихось причин не підходять представлені тарифні плани, Ви можете звернутися до наших менеджерів за допомогою в підборі індивідуального тарифного плану.