5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Відео продукції, товарів, послуг

     

Зустрітися з нашими роботами через дані ролики, де вони розкривають різні цілі і завдання, для клієнтів з різними можливостями, розраховані на різну цільову аудиторію, що втілюють різноманітні ідеї. Лояльність кожного сегмента глядачів компанії, залежить від її іміджу на глибинному рівні. Правильно підібраний фірмовий стиль не тільки викликає позитивний емоційний досвід, а й якісно збільшує продажі.

Дорогі привабливі рекламні відеоролики суб'єктивно сприймаються суспільством як гарантія надійності і якості товарної марки, адже відеоролик на замовлення дозволяє в кожному відео зберегти унікальний індивідуальний стиль замовника. Стиль гарантує довгострокову орієнтацію глядача на компанію, як на джерело послуг, дає можливість виділитися з потоку аналогічних послуг на ринку.

Всі знають що створити ролик коштує досить дорого і це істотно підвищує загальний імідж компанії, що в свою чергу, якісно впливає на внутрішній персонал, прищеплюючи корпоративну культуру і формуючи причетність до спільної справи.

 

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu