5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Відео презентації

 

 

Старому відео - нове життя!

Кожна людина має колекцію свого відео, в різних відзнятих сюжетах, які є чудовою пам'яттю про колишні події. Зібрати шматочки таких відеофайлів в єдину стильну композицію і створити з них яскравий, вражаючий короткометражний фільм або ролик допоможе наша команда.

Ми зможемо якісно перетворити будь-які Ваші відзняті відеоматеріали, що зберігаються на флешках, в комп'ютерах, на СD або DVD дисках і навіть на VHS - касетах, подарувавши їм нове життя.

Ми допоможемо створити стильний фільм з Ваших відеоматеріалів!

Відзняте відео ми допоможемо перетворити в приголомшливий кліп або створити з нього стильний короткометражний фільм. Ми зможемо сформувати прекрасну нарізку кадрів зі стабілізацією і накладенням різноманітних ефектів, дозволяючи Вам по-новому поглянути, на давно зняті сюжети.

У кожен такий фільм ми вкладаємо особливий сенс, створюючи ексклюзивні композиції з різних відеоматеріалів, які відрізняються індивідуальним ритмом, особливою атмосферою і проникливим настроєм.

Ми перетворимо Ваше відео в ексклюзивний ролик!

Наш професійний відеомонтаж допоможе заховати і завуалювати різні похибки і нечіткості у знятому матеріалі, створюючи якісну картинку з ефектною сюжетною лінією. Різнобічна обробка за допомогою спеціальних програм забезпечує необхідну корекцію зображення, формуючи якісний фільм.

Ми зможемо обробити будь-які відеосюжети, додаючи до них переходи, візуальні ефекти, які допоможуть додати оригінальність і індивідуальний стиль Вашої оновленому відео.

Ми гарантуємо творчий підхід в обробці кожного кадру!

Новітнє програмне забезпечення, різноманітна апаратура і сучасне обладнання, допомагає нам формувати якісний відеопродукт і виводити його в будь-якому форматі.

Професійний відеомонтаж дозволить створити яскравий і захоплюючий фільм з Вашого відео, облагороджуючи його новими фарбами і формуючи витончену картинку для кожного кадру.

Звертайтеся до нас

Ми допоможемо перетворити відзнятий Вами відеоматеріал

в ефектну історію Вашого життя!

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu