5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Соціальна мережа

 

1 sietj

Соціальні мережі увійшли в наше життя в середині двохтисячних і з тих пір стають все більш популярними в різних колах. Такі сайти дозволяють людям легко спілкуватися між собою, обмінюватися думками, своїми роботами і досягненнями, розважальним контентом. Саме завдяки своїй багатофункціональності, а також простому зручному інтерфейсу і хорошого дизайну, соц мережі здобули свою популярність. Якщо починалося все з простенького сайту для колишніх однокласників, то тепер існують соціальні мережі для самих різних груп людей, і кожна людина при бажанні може запустити і розкрутити свою. Якщо таке бажання є і у вас, студія WebUkraine з радістю допоможе вам.

Типи соціальних мереж

Соціальні мережі діляться на різні типи. Основною класифікацією є наступна:

• Нішеві соціальні мережі;

• Професійні;

•Корпоративні.

Нішеві призначені для груп людей зі схожими інтересами. У них упор йде на конкретну тематику і можливість найбільш повно обговорювати її та обмінюватися відповідним контентом.

Другий тип, - професійні соціальні мережі, - призначений для людей, що займаються однією діяльністю. На таких сайтах людина може розмістити зразки своїх робіт, наукові публікації та інші продукти професійної діяльності і обговорити з колегами різні питання.

Корпоративні мережі - це закриті мережі великих корпорацій, призначені для швидкого і зручного робочого спілкування. Залежно від типу соц мережі, змінюється її інтерфейс, дизайн і включені модулі та додатки.

Створення соціальних мереж

Тим, хто збирається відкрити і просунути свою соціальну мережу в Україні, слід звернутися в студію WebUkraine. Ми займаємося створенням кращих інтернет-порталів, які тільки можна собі уявити. На нашому сайті ви можете ознайомитися з портфоліо, пропонованими послугами і цінами на них. Ми виконуємо повну розробку соціальної мережі, її розкрутку і реєстрацію на хостингу. Звертайтеся до нас, ми не маємо собі рівних в створенні сайтів!

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu