5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Корпоративний сайт

 

1 korp

У наш час будь-яка компанія повинна мати корпоративний сайт. Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, і будь-який потенційний клієнт в першу чергу шукає необхідну інформацію в ньому. Навіть найменші компанії потребують наявності власного Інтернет-ресурсу. Студія WebUkraine допоможе вам не відставати від прогресу, створивши вам корпоративний сайт найвищого класу.

Що таке корпоративний сайт

Природно, сайт, який є своєрідним філією компанії в інтернеті, не може не мати своїх особливостей структури і функцій, що відрізняють його від ресурсів іншого характеру. Головними особливостями корпоративного порталу є:

• Наявність складної структури з великою кількістю розділів і сторінок;

• Наявність додатків для онлайн-спілкування з клієнтами;

• Максимально повна інформація про діяльність компанії, її особливості та послуги, що надаються.

Завдяки цим елементам, сайт стає своєрідним «обличчям» компанії. Переглянувши його, клієнти, партнери, інвестори і постачальники зможуть отримати інформацію про вас і сформувати власну думку. Далі, такий ресурс дає можливість розміщувати на ньому новини про свою діяльність, спеціальні пропозиції та проводити рекламні кампанії. Правильно створений і розкручений корпоративний сайт також збільшує число клієнтів, залучаючи до вашої компанії тих, хто знаходить потрібні товари і послуги за допомогою пошукових систем.

2 korpСтворення корпоративного сайту від студії WebUkraine

 Незважаючи на всю корисність корпоративного сайту, на просторах України все ще дуже мало тих, хто може якісно його створити. Студія WebUkraine - одна з небагатьох. Вона пропонує повний спектр послуг зі створення інтернет-ресурсів. З нами, ви зможете не турбуватися про те, до кого звернутися за наповненням, розкручуванням і орендою хостингу для вашого сайту. Ми можемо виконати всю роботу від початку і до кінця, або будь-яку необхідну вам її частина. Чекаємо ваших замовлень!

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu