5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Інтернет магазин

 

1 magazin

У наш час торгівля через інтернет стає все більш популярною. Люди вважають за краще шукати необхідні товари за допомогою пошукових систем і купувати їх прямо на сайті, не виходячи з дому. Тому інтернет-магазини набувають все більшого поширення у всесвітній павутині. Якщо подібний бізнес цікавить і вас, студія WebUkraine допоможе вам почати його.

 

Що таке інтернет магазин

Інтернет-магазин - це сайт, основне призначення якого - продажу. Зайшовши на нього, клієнт може легко знайти потрібний товар і придбати його прямо там, не користуючись іншими сайтами і телефоном. Основні відмінні риси інтернет-магазину - це:

• Наявність зручного каталогу продукції з категоріями і детальними описами товарів;

• Можливість зв'язатися з менеджером, дізнатися про наявність товару на складі;

• Зручний інтерфейс;

• Модулі для онлайн-покупок.

Все це дає можливість віддаленої покупки і продажу різних товарів, що вкрай актуально в наш час, коли не у кожного є час знайти потрібний предмет в магазині або на ринку.

Створення інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину починається зі створення сайту, потім його наповнюють інформацією, встановлюють лічильник відвідувань, проводять SEO-оптимізацію і реєструють в пошукових системах. Після цього сайт готовий до роботи. Якщо всі кроки були виконані грамотно професійними фахівцями, інтернет магазин почне приносити прибуток в лічені дні.

Студія WebUkraine пропонує створення висококласних інтернет-магазинів з унікальним дизайном і добре опрацьованим функціоналом. Також, ми безкоштовно надамо вам реєстрацію домену та хостингу на один рік. На сайті студії ви можете ознайомитися з нашим портфоліо і переконатися, що ми кращі в своєму роді. Звертайтеся до нас вже сьогодні - ваш кращий в світі інтернет магазин чекає свого відкриття.

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu