5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Эксклюзивный дизайн

 

Ексклюзивний дизайн в перекладі означає привілейований, престижний, винятковий, особливий, єдиний. Тому ексклюзивність - це в першу чергу унікальність, неповторність. У сфері дизайну сайтів ексклюзивність - одне з найбільш доречних якостей. Тільки оригінальний, який не має аналогів, веб-дизайн сайту може дати гарантію, що нічого й близько схожого на ваш сайт ні ви, ні ваші партнери або клієнти в інтернеті не знайдете.

Поняття про ексклюзивність чогось у кожного своє. Кому-то дизайн може здатися ексклюзивним, а комусь - ні. Адже, як відомо, на смак і колір ...

Чим же відрізняється ексклюзивний дизайн сайтів від інших видів дизайну сайтів? Відмова від використання будь-яких готових шаблонів - ось перше і, мабуть, головна відмінність саме ексклюзивного дизайну сайтів. Всі графічні елементи розроблені і промальовані індивідуально, без використання "чужих" картинок і фотографій (наприклад, з безкоштовних фотобанків).
Наступна відмінність - високий рівень виконання дизайну: гарна якість промальовування, гарне дозвіл зображень.
Дотримання колірної і стильової гармонії у всьому дизайні сайту - ще одна важлива відмінність ексклюзивного дизайну сайтів, тому що сайт повинен виглядати цілісно, ​​як єдиний об'єкт, а не як нагромадження різнокольорових картинок. Існує також безліч і інших відмінностей ексклюзивного дизайну - це всілякі дрібні деталі і нюанси, які повинні бути враховані при розробці індивідуально для різних випадків.

Як уже згадувалося, одне з найважливіших вимог ексклюзивного дизайну - оригінальність. А тому не може бути якихось єдиних способів його створення. Приступаючи до розробки ексклюзивного сайту, дизайнер повинен буквально "зануритися" в специфіку кожного окремого проекту. І вже, звичайно, дизайнеру (або дизайнерському колективу) не обійтися без володіння не тільки графічними комп'ютерними редакторами, але також образотворчим мистецтвом і фотографією. Це зажадає тимчасових і матеріальних витрат, але зате результат буде найбільш близький до очікувань замовника сайту.
А навіщо взагалі потрібен ексклюзивний дизайн сайтів? Ось кілька причин для переваги саме ексклюзивного варіанта дизайну:
Важливий фактор успіху в бізнесі - позитивне враження про компанію у клієнтів і партнерів. Для сайту з дизайном, схожим на пару сотень інших подібних сайтів - це завдання не з легких. У той час як ексклюзивний дизайн сайтів вигідно відрізняється від шаблонних і краще запам'ятовується відвідувачами.

Веб-сайт, який представляє компанію в інтернеті, або іншими словами, корпоративний сайт, багато хто називає он-лайн офісом: клієнти можуть, не відходячи від свого комп'ютера, зробити замовлення, проконсультуватися, домовитися про зустріч, тобто робити все те ж, що і в "реальному" офісі. А хіба не важливо, як буде виглядати цей офіс, нехай навіть і віртуальний, в очах відвідувачів?
Ексклюзивний дизайн сайтів - це дорого? Скоріш за все так. Адже його створення вимагає від розробника високого рівня професіоналізму, володіння досвідом роботи, креативністю мислення, тонким естетичним смаком. Високий професійний рівень виконавця вимагає відповідної винагороди і тому оплатити роботу такого фахівця (або колективу фахівців) під силу далеко не всім компаніям - для невеликих організацій це досить важко.

І природно, виникає питання: дизайн сайтів обов'язково повинен бути ексклюзивним? Дозволити собі ексклюзивний дизайн сайтів можуть великі компанії, для яких ексклюзивність - головний атрибут успіху, а розмір бюджету, який вони готові виділити для створення сайту - досить пристойний. Це і дорогі бутіки модних брендів, і великі страхові компанії, і різні банки, і, власне, самі студії дизайну сайтів. Тому зовсім не обов'язково витрачати гроші на ексклюзивний дизайн сайтів, якщо вам для досягнення цілей і рішення задач, поставлених перед сайтом, буде досить скромного сайту-візитки, виготовленого за шаблоном. І не зовсім справедливою є думка, що шаблонний сайт свідомо гірше ексклюзивного. Тому, що шаблонний - не обов'язково означає поганий. Існує величезна безліч шаблонів дизайну сайтів на практично будь-який смак, при цьому дуже красивих і якісних.
Незважаючи на те, що ексклюзивний дизайн сайтів - задоволення не з дешевих, оригінальність, окупність і висока якість отриманого результату - це гідну винагороду за вкладені в його розробку гроші і зусилля.

Ви можете замовити ексклюзивний дизайн сайтів а також комплексне створення сайту з ексклюзивним дізайномпрямо зараз. 

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu