5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Копірайтинг

У створенні, розкрутці, просуванні сайту в топ-рейтингу пошукових систем складно переоцінити роль текстового контенту. Якісний текстовий матеріал дозволяє отримати користувачеві відповідь на потрібні питання, знайти корисну інформацію, допомагає продавати надаються послуги або товари, представлені на інтернет-ресурсі.

Що таке копірайтинг?

Копірайтинг - один з найбільш ефективних інструментів розкрутки та розвитку веб-ресурсу, який має на увазі створення інформаційного або рекламного контента. Ефективний і продає текстовий матеріал, розміщений на сайті, повинен привернути увагу користувачів, мотивувати відвідати інтернет-ресурс, містити корисну інформацію, яка переконає потенційних клієнтів придбати товар або послугу, взяти участь в акціях. Будь-яка інформація, розміщена на веб-сайті, має важливе значення, тому, якщо ви зацікавлені в збільшенні рівня продажів, підвищення відвідуваності проекту, необхідно подбати про якісне контенті.

Студія WebUkraine, що надає комплексні послуги з розвитку, технічної, інформаційної підтримки, просування інтернет-проектів надає послуги копірайтингу. За роки роботи ми набули безцінного досвіду і репутацію у наших партнерів. Замовивши написання текстових матеріалів, ви гарантовано отримуєте цікавий, інформативний корисний контент, який відповідає тематиці сайту і оптимізований під пошукові системи.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu