5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Блог і Портал

 

1 portal

Інтернет дав людям можливість знаходити своїх однодумців по всьому світу. Тепер відстань не проблема для приємного спілкування на цікаві теми. Напевно, саме в цьому секрет популярності блогів. Людина може поділитися історіями з життя, власною творчістю, думками або порадами по якій-небудь тематиці, і в мережі обов'язково знайдеться той, кому це буде цікаво. Тому все більше людей приймають рішення створити блог. Ще одним фактором є те, що власник блогу може заробляти на рекламі і інші подібні речі. Якщо така діяльність цікавить і вас, звертайтеся в студію WebUkraine, - ми допоможемо вам почати.

 

Блоги на Wordpress

Одним з найоптимальніших движків для блогів на даний момент є Wordpress. Він дозволяє створити не тільки звичайний блог, але і повноцінний портал. Крім цього він має ще кілька переваг:

• Простота використання;

• Різноманітність плагінів;

• Безкоштовність;

• Безліч шаблонів.

2 portalНа движку Wordpress можливо створити унікальний якісний блог, і для цього не потрібно професійних знань або великої кількості грошей. Єдине, за що вам доведеться заплатити - це розміщення сайту на хостингу і домені. Такий блог можна створити досить швидко, залишиться тільки подбати про його розміщення в інтернеті, наповненні і розкрутці.

Блоги студії WebUkraine

Однак не кожен має час і бажання створювати і розкручувати блог в Україні самостійно, не кажучи вже про те, що після запуску його потрібно буде розкрутити. Для таких людей студія WebUkraine пропонує свої послуги. Ми в короткі терміни зробимо вам якісний блог, розмістимо його в інтернеті і розкрутимо. Ви можете ознайомитися з портфоліо в відповідному розділі нашого сайту. Звертайтеся до нас. Наші сайти - кращі в Україні!

 

Наша студія надає послуги з розробки сайтів по всьому світу.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
Google+
Pinterest    rus usa pol eu