5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Эксклюзивный дизайн

 

Ексклюзивний дизайн в перекладі означає привілейований, престижний, винятковий, особливий, єдиний. Тому ексклюзивність - це в першу чергу унікальність, неповторність. У сфері дизайну сайтів ексклюзивність - одне з найбільш доречних якостей. Тільки оригінальний, який не має аналогів, веб-дизайн сайту може дати гарантію, що нічого й близько схожого на ваш сайт ні ви, ні ваші партнери або клієнти в інтернеті не знайдете.

Поняття про ексклюзивність чогось у кожного своє. Кому-то дизайн може здатися ексклюзивним, а комусь - ні. Адже, як відомо, на смак і колір ...

Чим же відрізняється ексклюзивний дизайн сайтів від інших видів дизайну сайтів? Відмова від використання будь-яких готових шаблонів - ось перше і, мабуть, головна відмінність саме ексклюзивного дизайну сайтів. Всі графічні елементи розроблені і промальовані індивідуально, без використання "чужих" картинок і фотографій (наприклад, з безкоштовних фотобанків).
Наступна відмінність - високий рівень виконання дизайну: гарна якість промальовування, гарне дозвіл зображень.
Дотримання колірної і стильової гармонії у всьому дизайні сайту - ще одна важлива відмінність ексклюзивного дизайну сайтів, тому що сайт повинен виглядати цілісно, ​​як єдиний об'єкт, а не як нагромадження різнокольорових картинок. Існує також безліч і інших відмінностей ексклюзивного дизайну - це всілякі дрібні деталі і нюанси, які повинні бути враховані при розробці індивідуально для різних випадків.

Як уже згадувалося, одне з найважливіших вимог ексклюзивного дизайну - оригінальність. А тому не може бути якихось єдиних способів його створення. Приступаючи до розробки ексклюзивного сайту, дизайнер повинен буквально "зануритися" в специфіку кожного окремого проекту. І вже, звичайно, дизайнеру (або дизайнерському колективу) не обійтися без володіння не тільки графічними комп'ютерними редакторами, але також образотворчим мистецтвом і фотографією. Це зажадає тимчасових і матеріальних витрат, але зате результат буде найбільш близький до очікувань замовника сайту.
А навіщо взагалі потрібен ексклюзивний дизайн сайтів? Ось кілька причин для переваги саме ексклюзивного варіанта дизайну:
Важливий фактор успіху в бізнесі - позитивне враження про компанію у клієнтів і партнерів. Для сайту з дизайном, схожим на пару сотень інших подібних сайтів - це завдання не з легких. У той час як ексклюзивний дизайн сайтів вигідно відрізняється від шаблонних і краще запам'ятовується відвідувачами.

Веб-сайт, який представляє компанію в інтернеті, або іншими словами, корпоративний сайт, багато хто називає он-лайн офісом: клієнти можуть, не відходячи від свого комп'ютера, зробити замовлення, проконсультуватися, домовитися про зустріч, тобто робити все те ж, що і в "реальному" офісі. А хіба не важливо, як буде виглядати цей офіс, нехай навіть і віртуальний, в очах відвідувачів?
Ексклюзивний дизайн сайтів - це дорого? Скоріш за все так. Адже його створення вимагає від розробника високого рівня професіоналізму, володіння досвідом роботи, креативністю мислення, тонким естетичним смаком. Високий професійний рівень виконавця вимагає відповідної винагороди і тому оплатити роботу такого фахівця (або колективу фахівців) під силу далеко не всім компаніям - для невеликих організацій це досить важко.

І природно, виникає питання: дизайн сайтів обов'язково повинен бути ексклюзивним? Дозволити собі ексклюзивний дизайн сайтів можуть великі компанії, для яких ексклюзивність - головний атрибут успіху, а розмір бюджету, який вони готові виділити для створення сайту - досить пристойний. Це і дорогі бутіки модних брендів, і великі страхові компанії, і різні банки, і, власне, самі студії дизайну сайтів. Тому зовсім не обов'язково витрачати гроші на ексклюзивний дизайн сайтів, якщо вам для досягнення цілей і рішення задач, поставлених перед сайтом, буде досить скромного сайту-візитки, виготовленого за шаблоном. І не зовсім справедливою є думка, що шаблонний сайт свідомо гірше ексклюзивного. Тому, що шаблонний - не обов'язково означає поганий. Існує величезна безліч шаблонів дизайну сайтів на практично будь-який смак, при цьому дуже красивих і якісних.
Незважаючи на те, що ексклюзивний дизайн сайтів - задоволення не з дешевих, оригінальність, окупність і висока якість отриманого результату - це гідну винагороду за вкладені в його розробку гроші і зусилля.

Ви можете замовити ексклюзивний дизайн сайтів а також комплексне створення сайту з ексклюзивним дізайномпрямо зараз. 

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan