Дизайн підтримка

Дизайн сайтів – одна з важливих складових успішного функціонування і привабливості інтернет ресурсу для користувачів і потенційних клієнтів. Створюючи веб-сайт, кожен власник ресурсу прагнути вивести свій проект в топ рейтингу пошукових систем, залучити якомога більшу кількість відвідувачів. Крім грамотної інформаційної та технічної підтримки, оптимізації і розвитку, сайти повинні мати гарне оформлення, зручну і зрозумілу навігацію. Студія WEBUKRAINE надає послуги, спрямовані на поліпшення і створення дизайну сайтів та інтернет-магазинів.

Що являє собою дизайн підтримка сайту

Дизайн сайту являє собою зовнішнє оформлення сайту, об’єднання інформаційних блоків, графічних елементів, які роблять ресурс привабливим для відвідувачів. Поняття дизайн сайтів має на увазі не тільки зовнішнє оформлення і стиль ресурсу, а й визначає зручність web-сайту для користувачів, допомагаючи дізнатися, що готовий надати проект. Дизайн сайту повинен відповідати таким критеріям:

• створювати у відвідувачів веб-ресурсу комфортні відчуттів. Текстові та графічні складові повинні бути правильно розміщені, добре проглядатися;

• дизайн повинен відповідати загальній концепції, спеціалізації сайту, підтримувати імідж компанії;

• веб-сайт повинен бути сумісний з усіма популярними браузерами;

• оформлення повинно відповідати рекламованим послуг і товарів ресурсу;

• дизайн сайту повинен поєднуватися з фірмовим стилем компанії;

• завантаження сторінок повинна проходити максимально швидко, навіть при модемном підключенні і низькій швидкості інтернет з’єднання;

• колірна гамма повинна бути приємною для сприйняття, викликати позитивні емоції.

Дизайн підтримка від студії WEBUKRAINE

Студія WEBUKRAINE надає професійні послуги з оформлення сайтів, інтернет магазинів. Кваліфіковані веб-дизайнери та художники нашої компанії допоможуть вибрати стиль, кольорову гаму, правильно продумають оформлення сторінок веб-ресурсу графічними елементами. В основі дизайну сайтів закладений принцип функціонування: «Все що красиво і привабливо – функціонально». Дизайн підтримка від нашої компанії спрямована на формування комфортного, позитивного сприйняття вашого ресурсу в очах користувачів, отримання простої і чіткої структури сайту, інтуїтивно зрозумілого і зручного інтерфейсу і навігації.

Веб-дизайнери нашої компанії, з урахуванням побажань клієнтів, підберуть не тільки оптимальну, але і ексклюзивну графічну і візуальну концепцію інтернет-проекту, що поєднує зручність, красу, економічну привабливість. Грамотно підібраний дизайн інтернет-ресурсу повністю відображає його спрямованість, робить проект привабливим для користувачів і потенційних клієнтів.