Дизайн логотипів

Логотип – це важливий елемент будь-якого бренду. Кожна навіть невелика фірма повинна мати свій логотип, щоб відрізняться від конкурентів. Логотип – це фундаментальна частина фірмового стилю. Стиль, колір, концепція – це все є в логотипі і виходячи з цих параметрів створюється дизайн інших елементів фірмового стилю, а саме бланка, конверта, візиток, папок, ручок і ін. Логотип ціна – залежить від того, скільки часу дизайнер витратить на створення варіантів логотипу. І важливо знати, що для створення гарного логотипу потрібен не одну годину, так як створення починається з формування ідеї. Саме тому створення логотипу ціна формується виходячи з-того, що на нього буде витрачено 3-4 дня. При цьому створення логотипу – це поетапна робота. Спочатку генеруються ідеї: що повинен виражати логотип, щоб клієнти тільки глянувши на нього отримали потрібну інформацію. Після цього дизайнер розробляються чорно білі ескізи і лише після затвердження дизайнер може приступати до основної роботи – створити логотип у векторному форматі, вірніше його перші варіанти. Дизайн логотипу відправляється клієнту і після отримання побажань дизайнер займається доопрацюванням варіанту. Розробити логотип – це важливий крок для формування особи компанії. Коли Ви вирішили замовити логотип, то важливим аспектом є заповнення брифу – це список ваших побажань в форматі короткої анкети. Це добре, якщо клієнт в голові вже визначив точне бачення свого майбутнього логотипу, і це полегшує і покращує роботу між дизайнером і клієнтом. Так як ілюстратор залишається тільки отрисовать всі побажання в електронному вигляді.

Етапи роботи:

– Оформити заявку Ви можете у нас. Варто зазначити, що цей етап дуже важливий, так як саме при оформленні заявки на розробку логотипу або фірмового стилю слід максимально точно викласти свої побажання.

Після ретельного вивчення замовлення настає час довгого аналізу конкурентів, моніторингу європейських компаній і вивчення специфіки бізнесу. Внаслідок чого ми формуємо унікальну ідею і визуализируем її.

Залежно від обраного Вами типу розробки логотипу або фірмового стилю ми надаємо готові варіанти в різних концепціях. При створенні кожного логотипу ми використовуємо різні шрифти, кольори, знаки і компонування, що, безумовно, збільшує Ваш вибір.

Із запропонованих варіантів Ви вибираєте найбільш підходящу концепцію, після чого ми її допрацьовуємо. Це можуть бути коригування знака, зміна компонування, підбір шрифтів, а так же кольорів.

Після остаточного затвердження логотипу ми передаємо Вам його джерело, який згодом буде підтвердженням авторських прав на його використання.

Розробка логотипу – це командний процес, який виконується спільно з замовником. Адже тільки клієнт, знаючи всі тонкощі свого бізнесу і аудиторії, може підказати, яке «обличчя» компанії краще прийметься потребітелямі.Логотіп – це перше знайомство з Вашою компанією. Це копітка робота над кожною деталлю дизайну. Його досить один раз побачити і запам’ятати на все життя. І ми пропонуємо Вам створення логотипу, який буде належати Вам, і якою будемо пишатися ми. В нашій команді працюють кращі дизайнери України і саме тому ми впевнені, що зможемо реалізувати проект будь-якої складності.