WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Корпоративний сайт

У наш час будь-яка компанія повинна мати корпоративний сайт. Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя, і будь-який потенційний клієнт в першу чергу шукає необхідну інформацію в ньому. Навіть найменші компанії потребують наявності власного Інтернет-ресурсу. Студія WebUkraine допоможе вам не відставати від прогресу, створивши вам корпоративний сайт найвищого класу.

Що таке корпоративний сайт

Природно, сайт, який є своєрідним філією компанії в інтернеті, не може не мати своїх особливостей структури і функцій, що відрізняють його від ресурсів іншого характеру. Головними особливостями корпоративного порталу є:

• Наявність складної структури з великою кількістю розділів і сторінок;

• Наявність додатків для онлайн-спілкування з клієнтами;

• Максимально повна інформація про діяльність компанії, її особливості та послуги, що надаються.

Завдяки цим елементам, сайт стає своєрідним «обличчям» компанії. Переглянувши його, клієнти, партнери, інвестори і постачальники зможуть отримати інформацію про вас і сформувати власну думку. Далі, такий ресурс дає можливість розміщувати на ньому новини про свою діяльність, спеціальні пропозиції та проводити рекламні кампанії. Правильно створений і розкручений корпоративний сайт також збільшує число клієнтів, залучаючи до вашої компанії тих, хто знаходить потрібні товари і послуги за допомогою пошукових систем.

Створення корпоративного сайту від студії WebUkraine

 Незважаючи на всю корисність корпоративного сайту, на просторах України все ще дуже мало тих, хто може якісно його створити. Студія WebUkraine – одна з небагатьох. Вона пропонує повний спектр послуг зі створення інтернет-ресурсів. З нами, ви зможете не турбуватися про те, до кого звернутися за наповненням, розкручуванням і орендою хостингу для вашого сайту. Ми можемо виконати всю роботу від початку і до кінця, або будь-яку необхідну вам її частина. Чекаємо ваших замовлень!