WebUkraine

Создание, поддержка, реклама сайтов от компании WebUkraine

Сайт – візитка

На сьогоднішній день ситуація така, що всі шукають і знаходять цікавить продукт або послугу через всесвітню мережу. І якщо представництво Вашої компанії відсутній в Інтернеті, це призводить до втрати величезної кількість замовників. Маленька чи велика фірма повинна мати хоча б найпростіший сайт, наприклад, сайт-візитку.

Промо-ресурс, як правило, являє собою невеликий майданчик в мережі, яка включає одну або декілька веб-сторінок. На них міститься основна інформація про організацію, асортимент товарів, перелік послуг, прайс-листи, контактні дані. Такі електронні формати є сенс замовляти в тому випадку, якщо відсутнє бажання нести безліч витрат на створення повноцінного сайту.

Головні переваги:

1. Містить дохідливі первинні дані про бізнес.

2. Детально відповідає на питання клієнтів про пропоновані товари або послуги.

3. Зручно і наочно повідомляє контактну інформацію.

Чому вам слід вибрати сайт-візитку від вебстудії WEBUKRAINE?

Вебстудія WEBUKRAINE в лічені години розробить промосайт для просування і процвітання Вашої компанії, де будуть розміщені ключові моменти діяльності, її презентація, реквізити та контактна інформація.

В створення сайт-візитка від наших фахівців входить:

– Написання контенту;

– Розробка зручної системи управління наповненням за допомогою Джумла, Вордпресс, Друпал;

– Створення індивідуального дизайну, а також можливість вибрати готовий з безлічі працюючих шаблонів;

– Впровадження модуля, що відповідає за перевірку статистики відвідуваності;

-мультімедіа.

Наші фахівці створять привабливий дизайн, концептуальну комп’ютерну графіку і персональний логотип, що зробить Вашу компанію впізнаваною. Всього кілька веб-сторінок від нашої студії заощадять Вам величезну кількість коштів на рекламній поліграфії і нададуть детальну і барвисту інформацію про повний спектр Ваших послуг.

• Час роботи по розробці сайту візитки становить близько 2 робочих днів.

• Вартість залежить від складності роботи, наповнюваності сайту. Як Ви можете дати інформацію, так і ми можемо написати індивідуальний текст для Вас.

• Наша студія адаптує сайт-візитку так, що вона відмінно індексується пошуковими системами: Google, META і іншими.

Ще один плюс – Ви своїм потенційним клієнтам замість того, щоб роздавати паперові візитки або надсилати кожному новому клієнту електронні листи з інформацією рекламного характеру, повідомляєте адресу, на якому вся інформація вже вказана.

Замовляйте у нас, ми зробимо швидко, якісно, ​​з Wow-ефект. Якщо у Вас є якісь питання, телефонуйте по одному з наших телефонів або ж пишіть в онлайн-чат. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас.