Банерна реклама

Банерна (медійна) інтернет-реклама – це графічний вигляд рекламного оголошення, викладеного у вигляді фото, картинки або невеликого відео. Розташовується в деяких пошукових системах або на сторонніх веб-ресурсах.

Вона спрямована навіть не на підвищення відвідуваності сайту і його загальне просування, а на створення його репутації, впізнаваності і позитивних асоціативних зв’язків між брендом і його продукцією. Націлена на необхідний імідж компанії.

Зверніть увагу, що ефективність медійної реклами співвідноситься з кількістю її показів. Тому ціна на такий спосіб просування вище, ніж на контекстну.

Фахівці компанії Веб-Україна виступають підрядниками при розташуванні реклами-банера в Інтернеті. Ми керуємо плануванням рекламних заходів, створенням банерів і їх розміщенням на веб-ресурсах.

Реклама розміщується на великій кількості сайтів, які найбільш підходять для ваших цілей, від великих з високою відвідуваністю до сайтів з вузькою спрямованістю. Також компанія Веб-Україна в силах розробити цілісну концепцію кампанії по розкрутці і створити необхідні матеріали. Банерна реклама створює обличчя вашої організації!

Один з найпоширеніших видів реклами в мережі Інтернет – банерна реклама. Банер є графічним блоком який можна порівняти з відеороликом. Він може бути як статичним зображеннямч так і стильний міні-фільмомв який розповідає про Ваш товар або послугу.

Перевагою банерної реклами є тер що зацікавлена людина може клацнути по банеру і відразу отримати всю інформаціюч яка його цікавитьо оскільки банер є свого роду посиланнямс що веде на сайт або сторінкуа присвячену рекламованого продукту.

Важливою функцією банерної реклами є просування іміджевої інформаціїм спрямованої на запам’ятовування бренду або окремої пропозиції. Незважаючи на відносно невеликий приплив відвідувачів залежно від кількості показів вона є найбільш ефективною при створенні іміджевих рекламних кампаній в Інтернеті. Цілком можливо трохи користувачів клацне на банер відразур проте якісно виготовлені і розміщені на вдало підібраних тематичних ресурсах банери обов’язково залишать після себе враженнят запам’ятається Ваше ім’я або слоганф і користувач рано чи пізно вступить в пошуковику назвуи яка запам’яталася йому з допомогою цього виду Інтернет-реклами.