5 9 2 - 2 3 - 3 8

 

Банерна реклама

 

Банерна (медійна) інтернет-реклама - це графічний вигляд рекламного оголошення, викладеного у вигляді фото, картинки або невеликого відео. Розташовується в деяких пошукових системах або на сторонніх веб-ресурсах.

Вона спрямована навіть не на підвищення відвідуваності сайту і його загальне просування, а на створення його репутації, впізнаваності і позитивних асоціативних зв'язків між брендом і його продукцією. Націлена на необхідний імідж компанії.

Зверніть увагу, що ефективність медійної реклами співвідноситься з кількістю її показів. Тому ціна на такий спосіб просування вище, ніж на контекстну.

Фахівці компанії Веб-Україна виступають підрядниками при розташуванні реклами-банера в Інтернеті. Ми керуємо плануванням рекламних заходів, створенням банерів і їх розміщенням на веб-ресурсах.

Реклама розміщується на великій кількості сайтів, які найбільш підходять для ваших цілей, від великих з високою відвідуваністю до сайтів з вузькою спрямованістю. Також компанія Веб-Україна в силах розробити цілісну концепцію кампанії по розкрутці і створити необхідні матеріали. Банерна реклама створює обличчя вашої організації!

Один з найпоширеніших видів реклами в мережі Інтернет - банерна реклама. Банер є графічним блоком який можна порівняти з відеороликом. Він може бути як статичним зображеннямч так і стильний міні-фільмомв який розповідає про Ваш товар або послугу.

Перевагою банерної реклами є тер що зацікавлена людина може клацнути по банеру і відразу отримати всю інформаціюч яка його цікавитьо оскільки банер є свого роду посиланнямс що веде на сайт або сторінкуа присвячену рекламованого продукту.

Важливою функцією банерної реклами є просування іміджевої інформаціїм спрямованої на запам'ятовування бренду або окремої пропозиції. Незважаючи на відносно невеликий приплив відвідувачів залежно від кількості показів вона є найбільш ефективною при створенні іміджевих рекламних кампаній в Інтернеті. Цілком можливо трохи користувачів клацне на банер відразур проте якісно виготовлені і розміщені на вдало підібраних тематичних ресурсах банери обов'язково залишать після себе враженнят запам'ятається Ваше ім'я або слоганф і користувач рано чи пізно вступить в пошуковику назвуи яка запам'яталася йому з допомогою цього виду Інтернет-реклами.

Графік роботи:

Пн - Пт: 10.00 - 20.00

Сб-Нд: 12.00 - 18.00

Технічна підтримка: Цілодобово

Соціальна мережа:

Facebook   Twitter
ВКонтакте     Google+
Pinterest    rus eng usa pol eu

isuzu cikarang isuzu cikarang bekasi jakarta isuzu giga isuzu giga isuzu giga isuzu elf isuzu panther Dealer Isuzu Bekasi Cibitung Cikarang isuzu elf isuzu giga elf sparepart isuzu kredit isuzu harga isuzu promo isuzu dealer isuzu isuzu isuzu mobil isuzu bekasi isuzu online isuzu kita promo isuzu promo isuzu isuzu giga isuzu panther isuzu elf paket umroh Resep Masakan Resep Masakan